Apie studiją

Vaikų laisvalaikio ir užimtumo studija tai…

Originali, skoninga ir saugi aplinka, kurioje vaikučiai jaučiasi savimi, drąsiai kuria, mokosi ir pildo savo svajones bei fantazijas .
“Maži basi” vaikų darželyje su vaikais „žaidžia“ mediniai žaisliukai,ugdymo programėlės orientuotos į kūrybinę mažųjų išraišką, nes čia prasideda tikrųjų galimybių, emocijų, talentų, visapusiškumo, pasitikėjimo savimi ir savęs kaip kūrėjo pažinimo skatinimas.

Kamuoliukų baseinas, batutas, kopinėjimo sienutė – smagios atrakcijos kiekvienam vaikui. O “šeimininkės kampelis”, šaunios mašinėles, mielos lėlės, pasakų namelis pakvies į nuostabų vaikystės pasaulį, kuriame taip gera būti… ir svajoti!

Lauke įrengtame žaidimų kiemelyje galėsite padžiuginti savo mažuosius mediniu vaikų nameliu, smėlio dėže pripildytą specialaus vaikams žaisti skirto kvarcinio smėlio. Šilta – kaip namai! Jauki, smagi ir draugiška visiems mažiems ir dideliems vaikams Vaikų laisvalaikio ir užimtumo studija „Maži basi“ kviečia visus vaikučius žaisti , kurti ir švęsti savo šventes kartu su mumis!

Linksmai be batų!